arfelio (arfelio) wrote,
arfelio
arfelio

Як я ходив у цирк.

Так от в минулу п'ятницю завдяки forko я попав на циркову виставу Danger Madness Circus.
Ось цитата з анонсу у спільноті львівських блогерів: "З 20 липня до 15 вересня на території Цирку «Кобзов» у Львові (просп. Чорновола, 93а) можна побачити ексклюзивне шоу для дорослих – перший український ектримальний цирк Danger Madness Circus. Потрапити на шоу можна щоп’ятниці та суботи о 21.00.
Організатори запевняють, що програма вражає своєю багатогранністю: комічністю, еротизмом, екстримом та шокуючим драйвом."

До речи перед тим спеціально не шукав в інтернеті, що це шоу з себе представляє, ось тут посилання на офіційну сторінку цирку з анонсом http://www.kobzov.ua/madness-show/

Так як шоу позиціонували для дорослих, то очікування були певні, що наприклад іллюзіоніст буде по дорослому розпилювати свою фантастично гарну асистентку бензопилою так щоб кров бризкала на перші ряди, а потім вона цілком неушкоджена вийде до публіки. І щоб був обіцяний еротизм, така собі часточка "Мулен ружу" у нашому провінційному місті, щоб довгоногі дівчата з пристойними кавунцями та й ще в пір'ях зносили дах своїм виступом.

Trapeze_Artists_in_CircusПісля перевірки квітків, спустившись до арени в пошуках наших місць нас зустріла сумна дівчинка що продавала солодку вату та попкорн, на голові в неї булі ріжки. Знаєте такі, шо світяться у темноті, якими зазвичай торгують у нас в центрі перед оперним театром під час різних гулянок та ярмарків. Але так як дівчинка була сумна то ці ріжки навіть не світились:(.
Розсівшись по місцях публіка затихла перед початком.

І тут над лаштунками арени зявився представник ZOGу він назвався "богом божевілля" або чогось такого.


(певні фото з ватермарком anderver клікабельні і ведуть на його чудовий фотозвіт з цієї циркової події, тому якщо не маєте бажання читати ту муть, що написана нижче можете насолодитись фото і скласти за ними свої враження )

Він почав толкати еко-фашистську тєлєгу про те що усіх людей пора уже у біореактор розповідати, що люди погано ставляться до своєї рідної планети, кідають бички поза урнами і таке інше. З його слів стає зрозуміло що вистава має певне ідеологіче підгрунтя і має на меті навчити людей викидати сміття саме у смітники нагадати про стан навколишнього середовища. Тому дії вистави мали певні наукові терміни: мутація, радіація, дезактивація і т.д.

Далі з під білого покривала, зявилися 200 літрові бочки з під мастила радіоактивних відходів, а з бочок вилізли вони.На мою скромну думку це сама кавунцяста дівчина у всій виставі, хоча згодом були і інші вдягнені у залізні бюстгальтери а-ля фільм "Остін Пауерс - людина загадка" чи то було інше кіно про агента 007?!але про це згодом.

Дівчата з бочок відтанцювали свій шалений танок, і тут на арені зявився каральний загін СС з вогнеметами хоча автор костюмів напевно брав натхнення з фільму "Отроки во Вселенной" а також гри "GTA".

отроки во вселенной

gta picture

Так щось я відволікся, на арені зявилися вони попередьно дезактивув територію від дикунок і також почали танцювати. Чим не індійське кіно, Так знов мій "дотепний" жарт.Потім а можливо перед цим був виступ повітряного акробата.Між номерами шановну публіку розважали оці двое каченят-мутантів, досить дотепно до речі.Так як тема ровера як зеленого транспорта дуже актуальна не обійшлось без акробатичних трюків на ровері.Наступний номер я б назвав "ЛедіГаговщина" дівчата повітряні акробатки під музичний супровід Леді Гаги і масовка у стилістиці її костюмів.А після антракту були тваринки

Оце було насправді "Вау" я спостерігав за цим номером з просто дитячим захопленням. Так хоч цього і нема на фото дресирувальник засовув голову у пащу льву і майже катався на ньому як на поні. Тваринки пригали крізь вогонь і виконували інші трюки.
За це дійство артист та його четвероногі колеги заслуженно отримали бурні овації від вдячних глядачів. Це були найгучніші аплодисменти за весь вечір. Рєспєкт і уважуха одним словом.Потім поза ареною водили слона рептілоїда у компанії кіслотно-жовто-салатових каченят-мутантів.Останньою виступала гімнастка надзвичайно здатна дівчинка.А потім фініш.Дякую за увагу. Ось таки мої враження від візиту у цирк.
Бажаю успіхів і розвитку цьому колективу, впевнений їм є куди рости.

P.S.
Додам від себе чого мені не вистачило, хотілось би побачити іллюзіоністів, навіть банальне діставання кроліка з капелюха - це ж круто.

Я також тут троха погуглив на предмет цирка для дорослих, без сексуального підтекста до речі.
В світі я так розумію це більше поняття "нового цирку" який відходить від традиційних канонів.
Нажаль користувач заборонив вбудовувати свої відео тому даю посилання на Ютуб
http://www.youtube.com/watch?v=PPRHr8cOnHU&list=TL-M-tccPvz4E
Як використовучи яблука і талант можна робити круті фічі. Це англійський колектив „Gandini Juggling“ який вже існує 20 років і дав понад 5000 вистав у різних країнах світу. Бували вони й в Прибалтиці можливо і в нашу Ойкумену їх занесе. Як на мене у Львові як у туристичному місті вже не бракує хліба(тобто закладів харчування) а ось з видовищами не густо. Вуличних музик в більшості своїй жебрачків на алкоголь, та гастролі Стаса Міхайлова і Олени Ваєнги я не рахую.

ось ще один трейлер виступів цирку Eloize Cirkopolisось і все
Tags: ЖИзнь, цирк
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments